fbpx

Apie

Istorija

Šios sodybos istorija prasidėjo 2018 metais nuo vienos svarbiausių švenčių mūsų šeimai - vestuvių. Tokių, apie kurias ilgai svajojome ir mintyse kūrėme vaizdus, kaip ši šventė turėtų atrodyti, kokioje aplinkoje turėtų vykti, kokios turėtų būti dekoracijos, kaip papuošti stalai. Šventę norėjome surengti gamtoje, šalia ežero, kad galėtume su svečiais stebėti saulėlydį ir į dangų nuo tilto leisti žibintus.

Kur įgyvendinome savo svajones?

Ilgai nesvarstę nusprendėme visas savo svajones įgyvendinti šeimos sodyboje, kuri jau ne vienerius metus buvo ruošiama būtent tokioms šventėms. Tai taip pat buvo puiki proga paspartinti statybos darbus ir ruoštis įkurtuvėms. Sodyba yra įsikūrusi ant pat ežero kranto, rąstinį namą iki ežero skiria vos kelių metrų atstumas ir jauki medžių alėja. Šioje erdvėje - prieš pat ežerą įrengėme ir foto sienelę, su lempučių girliandomis ir gyva žaluma. Poroms, kurios svajoja apie išvažiuojamąją santuokos ceremoniją su vaizdu į ežerą - tai būtų taip pat labai tinkama erdvė.

Viso vakaro šventė vyko stiklinėje terasoje, pro kurios langus atsivėrė platus ežero horizontas. Ši terasa susijungia su šokių aikštele rąstinio namo salėje, bendras salės plotas - 120 kv.m. Vestuvių dieną buvo labai geras oras, todėl turėjome galimybę vestuvinį šokį šokti tiesiog lauke - medžių alėjoje prie pat ežero - tiesiai po žvaigždėmis. Kūrėme šventę sau, o dabar šią vietą, tobulai sukurtą vestuvėms ir kitoms šeimos šventėms, norime perleisti Jums!

© 2023 Du Horizontai

SEKITE MUS:
SEKITE MUS:
MENIU